serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
aktualnosci-7
obrazek

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministerstwa Finansów, od pierwszego grudnia br. będzie można stosować kasy fiskalne z elektronicznym zapisem kopii.

więcej

Zapraszamy na kolejną z cyklu konferencji odbywających się w ramach Śląskich Dni Społeczeństwa Informacyjnego.

więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną imprezę z cyklu Śląskich Dni Społeczeństwa Informacyjnego.

więcej

Na Uniwersytecie Jagiellońskim do 31 października br. trwa nabór na Międzywydziałowe Studia Podyplomowe Doskonalące Społeczeństwo informacyjne.

więcej

Jak zmienia się wykorzystanie Internetu w krajach Unii Europejskiej? Kto jest jego liderem, a kto maruderem? O tym wszystkim można dowiedzieć się z lektury najnowszego materiału benchmarkingowego UE pt. „Broadband Performance Index”

więcej

Miło Nam poinformować, że rozpoczynają się Pierwsze Śląskie Dni Społeczeństwa Informacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z programem pierwszej z cyklu konferencji.

więcej

15.09.2008

17 września 2008 roku rusza EuroparlTV kanał internetowej telewizji Parlamentu Europejskiego. Każdy Internauta będzie miał okazje obejrzeć jak pracuje euro parlament. Kanały będą dostępne w 20 językach.

więcej

W najnowszym wydaniu kwartalnika „Przemysł farmaceutyczny” można znaleźć artykuł nt. „RFID- wszechobecne, żywe i inteligentne środowisko rzeczy”.

więcej

Praca, prowadzenie biznesu, tworzenie oraz udostępnianie treści, nauka, zabawa, zakupy, rozmowy przez Internet, wszystkie te czynności sprowadziły się do jednego miejsca – komputera czy telefonu za pomocą, których możemy zrobić wszystko nie wychodząc z domu.

więcej

Strona 1 z 2 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS